Oferta

Wydruki 3D w technologii FDM

Wydruki 3D w technologii FDM

Doskonałej jakości wydruki 3D wykonywane w technologii FDM – oto co proponuję.

Korzystam z najwyższej jakości sprzętu marki Zortrax. Używam jedynie dedykowanych materiałów, w pełnej gamie odmian i kolorów. Więcej o materiałach dowiesz się na stronie Zortrax poświęconej materiałom.

Hobby

Hobby

Niezależnie od tego, jakim hobby zajmujesz swój wolny czas – druk 3D jest dla Ciebie!

Szalony wynalazca garażowy, uczestniczka średniowiecznych inscenizacji, zakurzony mól książkowy, niecierpliwy fotograf wielobarwnych motyli… – każdemu z nas technologia druku 3D może pomóc w realizacji naszych pasji.

Nie wierzysz? Sprawdź!

Smok autorstwa Sonii Verdu.

Biznes

Biznes

Prototypowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki drukowi 3D od komputerowego projektu nowego produktu do realnego obiektu dzieli nas tylko kilka do kilkunastu godzin.

Jednocześnie koszty są w dużej mierze ograniczone. Technologie przyrostowe nie wymagają bowiem przygotowywania form i odlewów – wszystko czego potrzebujemy to plik z modelem. Wydruki mogą służyć zarówno do celów ekspozycyjnych, jak i stać się doskonałym narzędziem do sprawdzenia reakcji Klientów na nowy produkt.

Design

Design

Pozwalamy sobie twierdzić, że żadna inna metoda wytwarzania nie daje tyle możliwości kreacji co druk 3D.

Najprostszy rzecz, jak wazon czy breloczek, może być jedyny w swoim rodzaju – to Ty decydujesz o kształcie, kolorze i wykończeniu.

Nie przejmuj się, jeżeli modelowanie 3D jest dla Ciebie czarną magią – z chęcią pomożemy!

Modele i makiety

Modele i makiety

Druk 3D doskonale sprawdza się przy wizualizacji planowanych przedsięwzięć. Coraz częściej architekci, developerzy i inwestorzy chwalą się swoimi projektami przy pomocy komputerowo wygenerowanych zdjęć. Jednak według wielu z nas nic nie zastąpi klasycznego modelu czy makiety.

Korzyści zarówno do dużych, jak i mniejszych inwestycji – na trójwymiarowym planie mieszkania, potencjalny nabywca może np slimming pills for women. rozplanować ustawienie mebli i ostatecznie zdecydować, czy potencjalne lokum będzie wystarczająco ustawne.

Jak działam?

1

2

Przesłanie pliku z modelem

3

Wycena

Na bazie dostępnych informacji przygotujemy dla Ciebie wycenę w kilku wariantach – aby efekt końcowy był jak najbardziej zadowalający!

5

Wydruk

Ruszamy z produkcją! Większość wydruków nie trwa dłużej niż kilka godzin, ale oczywiście otrzymasz od nas informację o starcie procesu i planowanym czasie realizacji.

6

Przesyłka

Kontakt


Imię i nazwisko*

Adres email*

Firma

Temat*

Treść wiadomości


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.


3Doit Łukasz Wójcik
ul. Klaudyny 30/96
01-684 Warszawa
NIP: 118-162-73-28
tel. +48 696 600 727
email. 3Doit@3Doit.pl

3Doit