Adresówki

Adresówki

Poprzez media społecznościowe docierały do mnie ostatnio częściej informacje o tym, że czyjś pies, kot lub inny zwierzak się zgubił. I tak sobie pomyślałem – przecież taka zawieszka dla psa to parę groszy i pięć minut roboty, a wartość bezcenna – szczególnie, gdy pupil lubi sobie pobiegać i jest średnio rozgarnięty w kwestii reagowania na wołanie.

Usiadłem więc do komputera i zacząłem rysowanie. najpierw klasyk – kostka. W czasie rysowania w TV lecieli akurat Flintstonowie, no to ciach, drugi pomysł – udko kurczaka.

Kolorystycznie wyszło nie najgorzej, był to jeden z pierwszych razów ze zmianą koloru materiału w czasie drukowania – przy udku aż trzy razy.

Efekty widzicie na zdjęciach. Swoją drogą sesja trwała chyba z godzinę, bo usadzić Skipera (psa teściów) do zdjęcia graniczyło z cudem. A taki słodziak spokojniutki wyszedł….

<img class="size-full wp-image-206 aligncenter" src="http://maccomp Click This Link.nazwa.pl/strony/wp3doit/wp-content/uploads/2016/02/DSC_0385-e1456669297523.jpg” alt=”skiper” width=”480″ height=”602″ />

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *